Tuesday, January 10
Boys swimming
5:30 p.m. — Beech Grove at New Palestine
6 p.m. — Brebeuf, Heritage Christian at Mt. Vernon
Boys wrestling
6 p.m. — Eastern Hancock at Knightstown
Girls basketball
7:30 p.m. — New Castle at Eastern Hancock
7:30 p.m. — Noblesville at Mt. Vernon
7:30 p.m. — New Palestine at Triton Central
Girls swimming
5:30 p.m. — Beech Grove at New Palestine
6 p.m. — Brebeuf, Heritage Christian at Mt. Vernon
Gymnastics
6:30 p.m. — New Palestine at Connersville
Wednesday, January 11
Boys wrestling
6 p.m. — New Palestine at Lawrence North
6 p.m. — North Central at Mt. Vernon
Thursday, January 12
Boys basketball
7:30 p.m. — New Palestine vs. Pendleton Heights at PHMS
Boys swimming
6 p.m. — Bishop Chatard at Eastern Hancock
Boys wrestling
6:30 p.m. —Greenfield-Central at Eastern Hancock
Girls swimming
6 p.m. — Bishop Chatard at Eastern Hancock
Gymnastics
6 p.m. —Shelbyville, Waldron, Lutheran at New Palestine
Friday, January 13
Boys basketball
7:30 p.m. — Greenfield-Central at New Castle
7:30 p.m. — Union County at Eastern Hancock
7:30 p.m. — Avon at Mt. Vernon
Girls basketball
6 p.m. — Greenfield-Central at New Castle
7:30 p.m. — New Palestine at Pendleton Heights at PHMS
Girls wrestling
5:30 p.m. — State at Mooresville HS
Saturday, January 14
Boys basketball
7:30 p.m. — Greenfield-Central at Eastern Hancock
Boys wrestling
9 a.m. — HHC Tournament at New Castle
9 a.m. — Eastern Hancock at Lapel Invitational
Girls basketball
12:30 p.m. —Eastern Hancock at Waldron
2:30 p.m. — Mt. Vernon at Shelbyville
2:30 p.m. — Franklin Central at Greenfield-Central
Gymnastics
12 p.m. — New Palestine at Viking Invitational (Valparaiso)
Monday, January 16
Boys swimming
6 p.m. — Greenfield-Central at Yorktown
Girls swimming
6 p.m. — Greenfield-Central at Yorktown
Tuesday, January 17
Boys basketball
7:30 p.m. — Greenfield-Central at Shortridge
Boys swimming
5:30 p.m. — Richmond at Eastern Hancock
Boys wrestling
6 p.m. — Triton Central at New Palestine
Girls basketball
7:30 p.m. — Mt. Vernon at Richmond
7:30 p.m. — Muncie Central at Greenfield-Central
Girls swimming
5:30 p.m. — Richmond at Eastern Hancock
Gymnastics
6 p.m. — Westfield at New Palestine
Thursday, January 19
Boys swimming
5:30 p.m. — Shelbyville at Greenfield-Central
5:30 p.m. — Mt. Vernon at Pendleton Heights
6 p.m. — Connersville at New Palestine
Boys wrestling
6 p.m. — New Palestine at Greenwood
6:30 p.m. — Mt. Vernon at Greenfield-Central
Girls basketball
7 p.m. – Eastern Hancock at Daleville
7:30 p.m. — New Palestine at Waldron
Girls swimming
5:30 p.m. — Shelbyville at Greenfield-Central
5:30 p.m. — Mt. Vernon at Pendleton Heights
6 p.m. — Connersville at New Palestine
Gymnastics
6 p.m. — New Palestine at Columbus North
Friday, January 20
Boys basketball
7:30 p.m. — Monroe Central at Eastern Hancock
7:30 p.m. — New Palestine at Roncalli
Girls basketball
7:30 p.m. — Greenfield-Central at Mt. Vernon
Saturday, January 21
Boys basketball
7:30 p.m. — Shelbyville at Greenfield-Central
7:30 p.m. — Mt. Vernon at Hamilton Southeastern
7:30 p.m. — Eastern Hancock at Shenandoah
7:30 p.m. — New Palestine at Franklin
Boys swimming
10 a.m. — Eastern Hancock at Warren Central Invitational
10 a.m. — Mt. Vernon, Yorktown at Shelbyville
Boys wrestling
9 a.m. — Eastern Hancock at MEC (Daleville)
Girls basketball
1:30 p.m. — Southport at New Palestine
Girls swimming
10 a.m. — Eastern Hancock at Warren Central Invitational
10 a.m. —Mt. Vernon, Yorktown at Shelbyville