First grade
Ashley Hecker’s class
All-A
Collins Buchanan, Asher Jackson, Camden Lough, Lillian Nichols, Avery Redick, Casey Smith, Ellie Snyder
A/B
Katelynn Abel, Kayden Dennison, Evan Goodman, Aaron Rosenberger, Kyndra Snyder, Braeden Stidham, Katie White
Daleen Kleiman’s class
All-A
Brentin Amos, Liam Bartemus, Connor Burris, Juliana Jackson, Luke Jackson, Kalissa Jacobs, Anthony Lopez, Drake McDaniel, Grady Nicholson, Olivia Olson, Lyla Parker, Ryder Ramsey, Micah Vogt, Adi Williams, Makena Williams
A/B
Kellan Allen, Joseph Browning, Nolan Corbett, Mallory Mohr, Luke Wilson, Cohen Wuethrich, Tenley Yoder
Rachael Knoop’s class
All-A
Emery Shepherd, Kaiden Creech, Sophia Thomas, Tucker Harbert, Anthony Goodall, Jaxon Keller
A/B
Aidan Gilbank, Cole Griffith, Jianna Jensen, Ella Porter, Logan Kennell, Collin Sweazy, Hannah Turner, Zachary Reierson
Katie Nicholson’s class
All-A
Emmit Abernathy, Billy Couch Jr., Marissa Terry, Owen Williams
A/B
Zoey Alderin, Luke Bailey, Gavin Charles, Keaton Corbin, Zander McDanel, Bryce Vandygriff
Sallie Swhear’s class
All-A
Matthew Ballard, Evie Coates, Cooper Detamore, Savannah Ferguson, Serenity Finchum, Kinley Fishburn, Cora Lindley, Anniston Merritt, Austin Woller
A/B
Aubrey Brown, Colin Hecker, Connor Hecker, Carson Harding, Riley Meyer, Randy Shaw, Alexis Surber
Second grade
Stephanie Benson’s class
All-A
Sophie Billerman, Addi Garrett, Aubrey Hendrickson, Will Meek, Jeremiah Merlau, Eli Schultz, Rhett Sparks, Madilynn Stone, Jalen Thompson, Tyler Walter
A/B
Liam Day, Leah Griffith, Wyatt Hall, Kennedy Jeter, Bre Journay, Callie Journay, Tori Journay, Brody Stricklin, Evan Walker, Ryker Yonts
Shannon Kamp’s class
All-A
Brody Barger, Garrett Benson, Garrett Elkins, Ryken Jacobs, Maverick Johnson, Maren Kehn, Braedon Neese, Ellie Ragsdale, Dylan Stanley, Hannah Weller, Saige Wolsiffer
A/B
Joseph Barada, Elijah Bartel, Carson Cooper, Jake Harmon, Jacob Musselman, Caylee Palmer, Kaden Proctor, Aubrey Russell, Geoge Smith, Emma Thompson, Alyssa Trackwell, Evelyn McKenzie
Kara Ragsdale’s class
All-A
Isabella Allen, Ethan Essex, Erika Kauchak, Jackson Lavin, Miley Lemus, Avan Lewis, Hibah Mussa, Madeline Roberts, Carter Sanford, Gabriel Silvey, Alexis Wingler
A/B
Ella Flannagan, AJ Johnston, Delilah Lawson, Sarah Lukens, Landon Parks, Logan Parks, Andrew Wooton
Katie Schultheis’ class
All-A
Emmie Abel, Rowan Brock, Olivia Custer, Ally Dougherty, Callie Garvey, Hailey Pardieck, Ariana Thompson
A/B
Ava Bilyou, Jamie Brundage, Brody Cain, Brooke Carney, Cayden Derbyshire, Carson Forsyth, Mannix Herald, Calie Means, Lucy Morelock, William Rainey, Landon Skoulas, Hannah Turner, Jensyn Yoder
Beth Ann Sleeth’s class
All-A
Day’auna Brundage, Kamryn Deckard, Abbigail Dilts, Jayden Gray, Kylie Hazlewood, Aaron Lake, Lucas Lester, Gavin Milburn, Elijah Perry, Caitlin Purkey, Lauren Purkey, Kaiden Polk, Jaxson Windle
A/B
Braxton Johnson, Samantha Matheis, Cerenity Minchin, Mason Monnier, Georgia Overton, Colt Pratt, Cody Speckman, Joshua Susa, Elizabeth Thrasher, Marly Turso
Third grade
Elizabeth Brown’s class
All-A
Alex Andrews, Ryder Brown, Kendall Butler, Mya Ebert, Savannah Haddix, Jude Hinkle, Hayden Holcombe, Payton Kulibert, Kyle Simon, Sydney Walter
A/B
Deakin Gibson, Vyvyan Linville, Abby Lukens, Madelyn Simpson, Jocelyn Whitaker
Andrea Mitchell’s class
All-A
Bella Bayird, Ryan Cain, Elizabeth Champ, Olivia Hart, Mahmoud Mussa, Lily Tucher
A/B
Laura Brooks, Wesley Harbert, Jayden Limpus, Malina Mahurin, Nathan Rukaj, Nola Smith, Hope Steele, DeShon Tilly, Erica Whetsel, Khiah Wickline, Colin Workman
Kim Romeril’s class
All-A
Kyndell Allen, Mark Everett, Austyn Lewis, Karsen Patterson, Sydney Pool, Poppy Pucillo, Reese Simmons, Cara Steele, Lily Surber, Ansley Tucker
A/B
Ben Clair, Katie DeMoss, Kole Hege, Amber Hurt, Coleton Watkins
Cressa Rund’s class
All-A
Payton Dye, Zoey Frey, Lucas Holmes, Malina Kehn, Alyssa Mitchell, Tessa Mohr, Paige Trimpe, Sydney Wagoner
A/B
Payson Amos, Lexie Compton, Ashton Culp, Samantha Eyerman, Tristan Fairbanks, Malorie Klein, Brady Lantz, Mitchell Ronan, Alaina Surber, Dylan Turk, Ally Windisch, Brysen Wood
Morgan Turner’s class
All-A
Madalyn Brooks, Macie Urrutia, Riley Watts
A/B
Ella Archer, Rilyn Bell, Harper Hamm, Corbin Helton, Ariana Lester, Landyn Muffler, Miles Pellman, Alaina Sutton, Sophia Watson
Fourth grade
Melissa Branch’s class
All-A
Luke Bartusek, Saydie Miller, Jayme Ransdell, Cameron Rollyson, Lynzie Stiller, Ryan Susa
A/B
Maddison Balke, Reese Cox, Austin Curry, Ava Flannagan, Garek Foley, Austin Groves, Laney Hammons, Hawk Holcombe, Hannah Jones, Brody Meyer, Ava Novoa
Angie Merritt’s class
All-A
Casey Owens, Brooke Tanksley
A/B
Sam DeHoff, Savannah Hasley, Aiden Hendrickson, Amaya Kennard, Logan Kulibert, Luke McCloud, Andie Mitchell, Logan Kulibert, Maria Sostre, Kayla Stidham
Alison Polster’s class
All-A
Naomi Amiaze, Braeden Andrews, Ellie Armstrong, Sophie Crickmore, Drew Detamore, Carson Eyerman, Madelyn Geryak, Nathan Hartinger, Drew Hertig, Collin Hudson, Tyler Lavin, Addie Lindell, Kyrsta Perron, Lyric Plew, Gael Portillo, Lolli Pucillo, Cora Rush, Lillian Wooton
A/B
Gunner Butt, Gabe Daugherty-Flick, Sadey Hughbanks, Isabelle Lopez, Noah Neat, Kallista Ragsdale, Christopher Salib, Braden Sherrill, Colin Whetsel
Jason Spicer’s class
All-A
Molly Dunn, Paxton Holmes, Audrey Inskeep, Alayna Parrott, Hunter Purkey, Marley Ragsdale, Sam Ragsdale, Brad Tully, Abe Walling
A/B
Lilly Abernathy, Carter Anderson, Hannah Baumgardner, Heidi Bloomer, Bella Hoffman, Breanna Hutchinson, Jaydin Jameson, Charlie May, Addy Trackwell
Jessica Walker’s class
All-A
Abby Journay, Olivia Lemus, Kylie Voege
A/B
Makenna Aughe, Kamryn Clark, Leif Cleveland, Olivia Frank, Nathaniel Law, Juliana McDonald, Elli Nicholson, Lila Wagner
Fifth grade
Greg Nicholson’s class
All-A
Sam Adam, Grayson Browning, Kenzie Compton, Alex Guhl, T.J. (Trenton) Hammons, Jaxon Hinkle, Brooke Romine, Audra Sullivan
A/B
Julia Champ, Maddie Engle, Eli Espinoza, Dallas Horrall, Jazmine Murphy
Laura Rodebeck’s class
All-A
Evan Barone, Bethany Blachly, Lawson Bland, Jessica Butler, Alaina Cooper, Jake Cooper, Chase Emberton, Daxton Gibson, Rachel Hamilton, Jesse Isaacs, Jackson Kamp, Arjomand Khokhar, Kaitlyn Mitchell, Emma Snyder, Kendall Steele, Rachel Santelik, Kami Swift, Lauren Wagoner
A/B
Isaac Guzulaitis, Dylan Milburn, Aidan Stephens, Lily Westrate
Randall Stant’s class
All-A
Kate Lake, Dawson Lynch, Blake Pool, Charlie Rigsbee, Amelia Rojowski, Jace Sutton, Dontae Thompson, Brady Torzewski, Cooper Trimpe, Ashton Turner, Lauren Wilson, Addiley Yoder
A/B
Abbie Cooper, Landon Dickinson, Cody Marino, Logan Myers, Chloe Siler, Carter Simpson
Diana Stratman’s class
All-A
Sydney Gibbs, Ashlyn Sanford, Chase Shinkle, Catherine Trebley
A/B
Anthony Angel, Kylee Beranek, Sophie DeLois, Sydney Ferguson, Lauren Harding, Makenzie Harmon, Lily Kirchner, Madilyn Manes, Olivia Smith, Max Wiegand
Holly Torgersen’s class
All-A
Janie Hamilton, Aidan Marino, Joey McPike, Cole Vandygriff
A/B
Ethan Adkins, Elliott Babcock, Jillian Champ, Dylan Dragoo, Madison Enow, Addison Hurst, Zeke Jefford, Mallari Johnson, Olivia Johnson, Braydon Proctor, Gracie Russell, Jude Wilson
Sixth grade
Trent Farmer’s class
All-A
Toby Campbell, Noah Dropsey, Vivian Hart, Ella Holman, Kenzie Kleiman, Joshua Klein, Bradon Newcomb, Alexa Rose, Amelia Schneider
A/B
Abbey Barnard, Robby Bell, Braeden Bell, Sydney DeLois, Garrett Gilmer, Nicholas Greene, Amelia Hall, Aidan Kingery, Matthew Lulgjuraj, Owen Marshall, Victoria Pieratt, Lilly Trapp
Jamie Inskeep’s class
All-A
Audra Bloomer, Elliott Canova
A/B
Blakelie Brubeck, Paige Ernstes, Alayna Essex, Matthew Everett, Gabby Freeman, Chase Jackson, Shelby Keely, Gavin Milner, Cooper Paquette, Bella Poynter, Jack Schneider
Kristin Pate’s class
All-A
Liam Cleveland, Alaina Doran, Luis Portillo-Galindo, Trent Ruble, Adam Wagoner, Cohen Wintin, Jackson Wors
A/B
Hannah Allen, Ella Campbell, Ryan Corey, Jenna Hofmeister, Ava Lantz, Sean Young
Stacee Short’s class
All-A
Emri-Kate Detamore, Parker Dougherty, Noah Forker, Nicholas Jackson, Tristan Kean, Wyatt Matheis, Michael Price, Marissa Reierson
A/B
Elijah Alonso, Erika Bundy, Madisyn Covington, Lucy Dunn, Kaylee Holtsclaw, Massiah Kent-Brooks, Ty Mitchell, Ava Ruster, Tarrah Stranger
Deb Weiler’s class
All-A
Alyssa Cain, Payten Fenwick, Brayden Harley, Isaac Jones, Audrey McAtee, Kyleigh Watkins
A/B
Nicholas Barada, Chloe Buchanan, Jackie Hess, Eli Sloan