Eastern Hancock High School honor roll

All A Honor Roll

Grade 12

Samuel P. Bricker, Denver P. Campbell, Elijah A. Harris, Aaron J. Muegge, Kenneth C. Smoak, Briggs A. Uhler

Grade 11

Jalen B. Elslager, Cassandra Hannemann, Hailey M. Hedrick

Grade 10

Samuel R. Blocher, Lucille R. Cochard, Ellie L. Griesmeyer, Madison G. Hagan, Elise R. Huffman, Corina J. Jennings, Annmarie G. Lewis, Megan E. Marcum, Daly J. Pelger, Hannah E. Rodgers, Kaeden T. Smith, Alyson G. Spaulding, Ashton R. Trueblood, Makenna R. Wainwright, Cassondra N. Watson, Madelynn M. White, Darrian C. Wisehart

Grade 9

Daniel L. Campbell, Conner D. Knudson, Lainie M. Lawrence, Chloe L. O’Neal, Aaron M. Surburg, Isabella R. Witte

A-B Honor Roll

Grade 12

Bailey G. Allen, Robert C. Bearhope, Jade M. Beavers, Micah L. Black, David J. Burris, Abriana D. Carnes, Tyler J. Castle, Clayton E. Cochard, Haley J. Dickison, Emily K. Ebbert, Laurie C. Eells, Audrey E. Effing, Jacob R. Eischen, William P. Flora, Annamarie Floyd, Mitchell L. Guinn, Trevor D. Hammons, Zachery W. Hedrick, Daniel K. Hicks, Payton Hicks, Eric S. Langley, Abby D. Marden, Kaleb J. Maynard, Madyson L. McAlister, Jacob A. Miller, Dustin P. Palmer, Mallie L. Smith, Mason D. Smith, Madison R. Stunda, Addison C. True, Allison M. West, Payton B. Wilkinson

Grade 11

Cameron J. Alberts, Dillen R. Boyer, Abigail L. Brown, Makayla J. Brown, Elizabeth L. Cape, Pietro Cavalletti, Caitlin A. Cox, Jorge De Loresecha Garcia del Cerro, Benjamin J. Furlani, William J. Gibson, Lydia R. Hicks, Zachary A. Sickle, Brady G. Stephens, Naomi H. Surburg, Olivia D. White, Stephen R. Wilson

Grade 10

Rani R. Badillo, Valentina M. Brooks, Allison F. Bunnell, Ryan B. Burris, Harrison W. Collins, Jordyn R. Cross, Alaina N. Davis, Jocelyn M. Duncan, Lainey R. Effing, David A. Fields, Lyndsi R. Foster, Walter G. Friesen, Garret B. Henderson, Dettric A. Jessup, Shelby M. Kendall, Allison C. Kirklin, Loren D. Matlock, Chelsi M. McMahan, Megan E. Niederhauser, Jessica R. Potts, Autumn H. Radcliff, Kourtney R. Rottinghaus, Chase M. Settergren, Skyler L. Sexton, Skyla P. Smith, Tyla J. Spoon, Dane C. Spurling, Sydney L. Stanley, Bailey N. Stephens, Cassidy L. Stephenson, Paige K. Wickard

Grade 9

Lilliana E. Barnard, Ethan R. Bolding, Katherine G. Brown, Delaney N. Collins, Chase O. Cook, Kylee M. Fox, Dillon M. Graham, Abigail L. Harris, Macy L. Holzhausen, Kodey T. Huff, Joshua M. Hunt, Rachel M. Jessup, Haylie C. Johnson, Kaylyn E. Joyce, Ryan L. Kihlstrum, Landon S. Kintner, Hunter C. Knudson, Cody J. Lanning, Kensie Linton, Chloe I. McCarty, Turner Myers, Hunter C. Orr, Elly A. Parker , Isabella E. Parker, Lilly I. Richmond, Madeline P. Sitton, Abby D. Sparks, Tyler L. Speer, Shelby M. Tincher, Madelynne E. Turner, Nikolas A. Uhler, Emma C. Weiss, Drew A. White, Jenna M. White, Jordyn A. Wickard, Cameron D. Wise