Brandywine Elementary: Second Semester Honor Roll

A/B Honor Roll

First Grade

AnnaBella Amick, Mackenzie Arthur, Wyatt Ball, Alexis Campbell, Jacob Cutler, Abigale Harris, Cooper Huff, Corban Kletecka, Calelb McMillan, Makayla Metz, Ashlynn Roach, Allison Scher, Madalyn Sexton, Alexis Smith, Elijah Smoak and Emma Tucker.

Second Grade

Cayanna Brown, Callie Carmony, Jonathon Collins, Hunter Gaines, Hudson Hughes, Shane Johnson, Levi Lawyer, Collin May, Rowan Nelson, Jayla Rethmeyer, Dakota Schwedler, Cody Southgate, Laila Summers and Alexis Tillage.

Third Grade

Wade Ball, John Barnett, Brayden Brockey, Miley Davis, Abraham Gauthier, Wyatt Hughes, Connor Jacobia, Autumn Jones, Esther Keeton, Rileigh Lunsford, Brylee Mayes, Ty Plumlee, Lauren Purnell, Halle Ringham, Elliana Rogers, Hayden Taylor and Elias Whiteside.

Fourth Grade

Connor Ankney, Lexa Campbell, Hayden Comstock, Mason Dowden, Drake Hughes, Rebekah Keeton, Audrey Kirlin, Jack Kleiman, Allyson Schwartz, Ava Schwenzer, Landon Seib, Brayden Wampner, Chloe Watts, Heather White, Jessica Wilcher and Vincent Yates.

Fifth Grade

Allison Blum, Rachel Burke, Ethan Davis, Isabella Dhaenens, Shaun Glass, Samuel Howell, Adrianna Huston, Carter Mullen, Jacobi Ramirez, Brady Schwedler, Madison Sexton, Brayden Thomas and Evelyn Thompson.

Sixth Grade

Bethany Aldridge, Nevaeh Chambers, Mason Durbin, Karmen France, Natalie Girolami, Angela Hankins, Noah Johnson, Phoenix Kern, Hannah Nelson, Everett Renner, Emily Sego, Wes Stiller and Hannah Taylor.

A Honor Roll

First Grade

Austin Baker, Kenzie Baker, Raven Bates, Brooklyn Crim, Noah Diaz de Leon, Cydnee Fetz, Katherine Hall, Madison Jones, Jagger McDaniel, Hector Medrano-Herrera, Rylan Piper, Colt Pratt, John Reece, Lucas Schwenzer, Gabe Scott and Bryn Sprunger.

Second Grade

Allison Aguilar-Lagunes, Lillian Amback, Brayden Anderson, Caylee Brown, Nick Cook, Addisyn Hayes, Cody Lowe, Jacob Miesse, Kaiya Moore, Peyton Mullen, Kaeden Nelson, Tyler Patterson, Miles Pellman, Noah Scott, Chase Sherman, Harlee Smith, Caroline Sullivan, Hannah Sund, William Thomas and Bryce Thompson.

Third Grade

Madlyn Bard, Cadyn Brown, Taylor Burke, Mia Ennis, Ian Erwin, Stephanie Girolami, Ashley Gunn, Aden Harris, Caden Jacobia, Journy McDaniel, Mason Scher, Gaines Scott, Macy Sexton, Johnathon Shaffer, Olivia Waitt and Brian Webster.

Fourth Grade

Quinn Crawmer, Rylan Edwards, Andrew Hahn, Ryan Haines, Lauren Hankins, Joseph Long, Ella Miesse, Gavin Smith, Julia Vandervort and Tylar Whitaker.

Fifth Grade

Bailey Bonham, Andrew Bowman, Breanna Byers, Jacob Collins, Ehvah Irwin, Ainsley Lindsay, Mackenzie Litwin, Vivian Miller, Zoe Nelson, Maliah Ringham and Robert Willard.

Sixth grade

Cody Crawmer, Ozair Fasih, Allison Goodwin, William Hahn, Kaylee Keller, Yesenia Labra-Moreno, Madison Piper, Aglaia Rudd and Ethan Spiece.